موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار شرکت
ناوگان حمل و نقل بیمار
بهبود ناوگان حمل و نقل بیمار توسط شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی
ناوگان حمل و نقل بیمار

بهبود ناوگان حمل و نقل بیمار توسط شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی

بهبود ناوگان حمل و نقل بیمار توسط شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی امروزه روشهای علمی و سریع در سیستم بهداشت و درمان ایجاب می کند جهت انتقال بیماران بین منزل و مراکز شخصی درمانی و همچنین از یک مرکز تشخیصی درمانی به یک مرکز درمانی دیگر از مدرنترین تجهیزات و خودروهای امدادی استفاده شود. […]

بهبود ناوگان حمل و نقل بیمار توسط شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی

امروزه روشهای علمی و سریع در سیستم بهداشت و درمان ایجاب می کند جهت انتقال بیماران بین منزل و مراکز شخصی درمانی و همچنین از یک مرکز تشخیصی درمانی به یک مرکز درمانی دیگر از مدرنترین تجهیزات و خودروهای امدادی استفاده شود.

در این راستا شرکت بازرگانی بین المللی تأمین اجتماعی، اقدام به انتخاب خودرو جهت بهبود ناوگان حمل و نقل بیماران، بر اساس استانداردهای روز دنیا نموده  و در این میان، مجهزترین و جدیدترین گزینه ها در نظر گرفته شده است. برای تامین و انتخاب تجهیزات داخلی آمبولانس ها، علاوه بر داشتن استانداردهای داخلی، سایر استانداردهای بین المللی مورد توجه در انتقال پزشکی نیز لحاظ شده است.

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی کشور، دکتر محمد علی همتی در سخنرانی خود در هفته تأمین اجتماعی سال جاری، بیان کردند: “در بحث تجهیزات پزشکی ادعا این است که طی دو سال اخیر معادل ١٠ سال گذشته در سازمان تامین اجتماعی تجهیزات پزشکی خریداری و نصب شده است بعنوان مثال بحث آمبولانس در سال های گذشته به عنوان یکی از بحران های سازمان مطرح می شد اما به دنبال توجه به این مسئله هم اکنون این مشکل به کلی مرتفع شده است .”
به گفته معاون درمان سازمان تامین اجتماعی؛ سازمان حدود ٢٠٠ آمبولانس را خریداری و تحویل مراکز داده است و هم اکنون تقریبا هیچ یک از مراکز درمانی درخواست آمبولانس ندارند.

شرکت بازرگانی تأمین اجتماعی یکی از بزرگترین مراکز تجهیز بیمارستان های تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی است که با در نظر گرفتن دستورالعمل های اورژانس بیمارستانی، برای رفع بحران حمل و نقل بیمار اقدام به تأمین و تجهیز آمبولانس کرده است.

این شرکت با درک ضرورت موصوف و اجرای فرامین گوهربار مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، طی سالهای ۹۳ و ۹۴ با تأمین و تجهیز خودروهای تویوتا هایس و طی سال ۹۵ در خودروهای ون تویوتا هایلوکس و خودروهای گروه بهمن، بخشی از ناوگان حمل و نقل بیمار در سطح مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت را تأمین نموده است.

امید است در آینده شاهد پیشرفت روزافزون در صنعت حمل و نقل بیمار باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

کد امنیتی *