بیمارستان لبافی‌نژاد

بخش رادیولوژی بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد افتتاح شد.

بخش رادیولوژی بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد افتتاح شد. شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی با بهره‌مندی از پرسنل و کادر فنی مجرب، در راستای ارتقاء کیفیت و نوسازی تجهیزات تصویر برداری بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد اقدام به تأمین تجهیزات بخش رادیولوژی این بیمارستان نموده است. بخش مذکور در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۵  با حضور جناب آقای […]

بخش رادیولوژی بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد افتتاح شد.

شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی با بهره‌مندی از پرسنل و کادر فنی مجرب، در راستای ارتقاء کیفیت و نوسازی تجهیزات تصویر برداری بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد اقدام به تأمین تجهیزات بخش رادیولوژی این بیمارستان نموده است.

بخش مذکور در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۵  با حضور جناب آقای دکتر حاتمی مدیر کل محترم پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی و جناب آقای دکتر خسروانی مقدم مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران و هیأت همراه و مدیران و کارشناسان برخی از بیمارستان‌ها برگزار گردید. برنامه با ذکر یاد شهید دکترلبافی‌نژاد  و رشادت‌های این بزرگوار در راه مبارزه با حکومت پهلوی آغاز شد و در ادامه، اهميت و ضرورت افتتاح اين طرح در حوزه سلامت و لزوم ارتقاء تجهیزات در حوزه درمان در راه جلب رضایتمندی بیماران، عنوان شد.

شایان ذکر است شرکت بازرگانی با تأمین یک دستگاه رادیوفلروسکوپی دیجیتال با قابلیت DSA و یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال در بخش تصویربرداری، که بر اساس آخرین استانداردهای نوین مراکز تصویربرداری دیجیتال، طراحی و آماده سازی گردیده است، پروژه فوق را افتتاح و به بهره‌برداری رساند.