• شناسه : 987
  • 06 شهریور 1399 - 15:52
  • 143 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : احسان پاشائی
  • منبع : روابط عمومی شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی همزمان با بزرگداشت هفته دولت روز چهارشنبه در آیینی ویدئو کنفرانسی با حضور مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی جناب آقای دکتر مصطفی سالاری و استاندار بوشهر جناب آقای گراوند ، جناب آقای بارگاهی معاونت محترم درمان استان بوشهر و جناب آقای دکتر قیصری معاونت بازرگانی و نماینده مدیر عامل شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی ،درمانگاه غدیر شهرستان دیر از توابع استان بوشهر پس از تجهیز به نحو مطلوب و شایسته ای و در حداقل زمان ممکن با حضور نماینده شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی افتتاح و به بهره برداری رسید  .

به گزارش روابط عمومی جناب آقای دکتر سالاری در این آیین بیان داشتند: درمانگاه تامین اجتماعی دیر از طرح های مهم تامین اجتماعی است که به مناسبت هفته دولت افتتاح و بهره برداری گردید.

ایشان یادآور شدند تلاش می کنیم پروژه های درمانگاهی تامین اجتماعی در شهرستان های دشتی و جم وپلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی برازجان تا پایان سال جاری تکمیل و افتتاح گردد.

ایشان از حمایت و پشتیبانی استاندار بوشهر ، از مدیران و همکاران سازمان تامین اجتماعی در استان تقدیر و تشکر کردند .

جناب آقای دکتر سالاری همچنین از افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی آزاد شهر در استان گلستان و شعبه عشق آباد در استان خراسان جنوبی خبر داد و فرمودند در کنار ارئه خدمات به جامعه تحت پوشش و ایفای تعهدات در قبال مراکز درمانی طرف قرارداد، برنامه های توسعه ای نیز برای ارتقا خدمات سازمان تامین اجتماعی بر اساس اولویت و سطح بندی خدمات در حال اجرا هستند.

استاندار محترم بوشهر نیز در این مراسم از اهتمام و پیگیری جناب آقای دکتر سالاری در خصوص تسریع در راه اندازی و بهره برداری از پروژه های درمانی استان تقدیر و تشکر نمودند.

شایان ذکر است پروژه های درمانگاه های دیر و آزادشهر ظرف مدت دو هفته توسط شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی تجهیز و به بهره برداری رسید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

کد امنیتی *