موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار شرکت
بیمارستان شهدای گمنام یاسوج
افتتاح بخش ICU بیمارستان شهدای گمنام یاسوج
بیمارستان شهدای گمنام یاسوج

افتتاح بخش ICU بیمارستان شهدای گمنام یاسوج

افتتاح بخش  ICU بیمارستان شهدای گمنام یاسوج بیمارستان شهدای یاسوج با مساحت تقریبی زیربنای ۴۵۰۰ مترمربع در۳ طبقه با تعداد ۳۲ تخت بستری، در سال ۱۳۹۰ با برخورداری از پیشرفته ترین دستگاه های پزشکی، توسط شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی تجهیز و به بهره برداری رسیده است. این بیمارستان در حال حاضر دارای بخش‌های اتاق عمل، زایمان، زایشگاه، […]

افتتاح بخش  ICU بیمارستان شهدای گمنام یاسوج

بیمارستان شهدای یاسوج با مساحت تقریبی زیربنای ۴۵۰۰ مترمربع در۳ طبقه با تعداد ۳۲ تخت بستری، در سال ۱۳۹۰ با برخورداری از پیشرفته ترین دستگاه های پزشکی، توسط شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی تجهیز و به بهره برداری رسیده است. این بیمارستان در حال حاضر دارای بخش‌های اتاق عمل، زایمان، زایشگاه، اطفال، داخلی، جراحی، آزمایشگاه و پاتولوژی پیشرفته است. در سال ۱۳۹۴ تجهیز بخش ICU بیمارستان در دستور کار شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی قرار گرفت که در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ همزمان با سفر هیئت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد، با حضور مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی، دکتر نوربخش افتتاح شد.

این بخش با اعتباری بالغ بر ٤٥میلیارد ریال و زیربنای ٣٥٠ متر مربع و اشتغال‌زایی برای ٢٠ نفر مورد بهره‌ برداری قرار گرفت. به گفته آقای نوربخش، بخش ICU بیمارستان تامین اجتماعی شهدای گمنام یاسوج یکی از بهترین بخش‌های ویژه در منطقه است که ظرف یک سال احداث و تجهیز شده است.

از دیگر خدمات فراهم شده در این بیمارستان برای بیمه شدگان محترم، رادیوگرافی پانورکس- رادیولوژی و سونوگرافی داپلر را میتوان نام برد و مقرر گردیده است تا اقدامات لازم جهت تجهیز C.C.U  وN.I.C.U  توسط شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی انجام شود. لازم به ذکر است که بیمارستان در راستای حفظ محیط زیست ودفع بهداشتی زباله های بیمارستانی با دستگاه امحای زباله تجهیز شده است. در حال حاضر تکمیل کادر درمانی بیمارستان جهت انجام جراحی های ارتوپدی و مغز و اعصاب جزو برنامه های کاری بیمارستان قرار گرفته است.

کلیه تجهیزات تشخیصی- طبی و رفاهی بیمارستان درهنگام افتتاح و راه اندازی توسط شرکت بازرگانی بین المللی تأمین اجتماعی خریداری و فراهم گردیده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

کد امنیتی *